Dechová hudba Chodovarka - Chodová Planá
cz de
g-plus facebook tisk
Menu

INZERÁT: Dechová hudba Chodovarka hledá zpěváka

Dechovka Chodovarka hledá zpěváka. Je-li zpěv Vaším koníčkem a zábavou, chtěl byste se stát součástí našeho kolektivu a rozdávat společně s námi radost našim příznivcům, pak nás neváhejte kontaktovat.


Umíte zpívat, vystupujete rád na veřejnosti, dechovka Vám není cizí a rovněž se rád bavíte? Odpověděl-li jste na tuto otázku kladně, pak jste to právě Vy, koho hledáme.

Nabízíme Vám v právě začínající sezóně 2012 zaškolení (sezpívání se s Vaší kolegyní od mikrofonu) a první věřejná vystoupení. A pokud to s naší bandou vydržíte i nadále, pak se již v sezóně nadcházející (v roce 2013) stanete nedílnou součástí našeho mladého kolektivu.

POZOR!!! Zpěváci, kteří by si snad mysleli, že si zpíváním dechovky vydělají hromadu peněz, by na tento inzerát snad ani reagovat neměli. Věřte tomu, že velké peníze se dechovkou na amatérské úrovni opravdu vydělat nedají. Hledáme zpěváka, pro kterého je zpěv koníčkem, zábavou.

Případní zájemci nechť o sobě dají vědět prostřednictvím mobilního telefonu +420 604 357 177 (ozve se Vám pravděpodobně kapelník Chodovarky - Věrka Kestřánková) a nebo nám pište na naši e-mailovou adresu kapelachodovarka@seznam.cz.

Autor: Jiří Vaníček
Vloženo: 07. 5. 2012 v 21:05 hod.
Zpráva zobrazena: 440 x

Chodovarka na Facebooku

© 2004–2019 Dechová hudba Chodovarka
Top