Dechová hudba Chodovarka - Chodová Planá
cz de
facebook tisk
Menu

Chodovarka vyhrála konkurenční pivo

Dechová hudba Chodovarka zvítězila v rozhlasové soutěži O plzeňský soudek.

Chodovarka vyhrála konkurenční pivo

V soutěži na vlnách plzeňského rozhlasu porazila "na hlavu" kapelu z Dolní Bělé

Dechová hudba Chodovarka vyhrála v nedělní soutěži Českého rozhlasu Plzeň soudek konkurenčního piva Gambrinus. V "utkání" s dechovkou z Horní Bělé Trnovankou získala na svoji stranu výrazně vyšší počet posluchačů.

Z diváků přítomných v nahrávacím studiu v Plzni hlasovalo pro Chodovarku jedenadevadesát diváků, pro Trnovanku šestašedesát. Po telefonu dalo naší kapele hlas 273 posluchačů, konkurenci jen 101.

Co uděláte s vyhraným soudkem Gambrinusu, zeptali jsme se včera kapelníka Jana Kestřánka, který si k taktovce a trubce odskakuje z funkce vedoucího Skupiny dopravních nehod Planá. "Uložili jsme ho v chládku. Pravděpodobně v září budeme oslavovat vydání prvního CD a desky. To bude vhodná příležitost, abychom soudek načali."

Kapelník Jan Kestřánek nás požádal, abychom poděkovali těm, kteří mají rádi dechovku a v neděli jim dali své hlasy. Patří k nim asi padesátka "skalních" fandů, která se společně s kapelouvydala do nahrávacího studia. Dík patří i těm, kteří do Plzně v průběhu pořadu telefonovali.

Fotogalerie:

Autor článku:
Vloženo: 15. 6. 2016 v 21:06 hod.
Počet zobrazení: 904 x

Chodovarka na Facebooku

© 2004–2021 Dechová hudba Chodovarka
Top