Dechová hudba Chodovarka - Chodová Planá
cz de
facebook tisk
Menu

Chodovarka na Vlachovce

Dechová hudba Chodovarka se vydá na pouť do Mekky všech příznivců dechovky (do restaurace Na Vlachovce) v sobotu 15. prosince 2012.

Restaurace Na Vlachovce, mezi lidmi známa jako Vlachovka, se může pyšnit svou dlouhou a bohatou historií. Přesto že to s restaurací vypadalo ještě před několika měsíci všelijak, byl v létě letošního roku její provoz znovu obnoven. Hlavním cílem nových nájemců je navrátit Vlachovce zašlou slávu a vytvořit zde nové kulturní centrum pro milovníky tradičních zábav s živou hudbou a tancem.

O slavnostní zahájení provozu Vlachovky se již tento týden v sobotu, tedy 24. listopadu, postará dechová hudba Žatečanka Jaroslava Filípka. Vstup bude tentokráte zdarma.

Od 8. prosince 2012 by měly být sobotní zábavy Na Vlachovce natáčeny prostřednictvím Rádia Dechovka, které bude vždy následující týden vysílat pořad ze záznamu a ve zkrácené podobě (ca. hodinový záznam).

Dechová hudba Chodovarka se vydá na pouť do Mekky všech příznivců dechovky v sobotu 15. prosince 2012. Naše vystoupení by mělo probíhat v době od 18:00 do 22:00 hodin. Výše vstupného by měla činit 110,- Kč.

Zdroj: http://www.navlachovce.eu

Autor: Jiří Vaníček
Vloženo: 15. 11. 2012 v 17:11 hod.
Zpráva zobrazena: 1660 x

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Chodovarka na Facebooku

© 2004–2023 Dechová hudba Chodovarka
Top