Dechová hudba Chodovarka - Chodová Planá
cz de
facebook tisk
Menu

Oslavy s přehlídkou a ohňostrojem

Dechová hudba Chodovarka byla nezbytnou součástí oslav.

Oslavy s přehlídkou a ohňostrojem

Planá

Planá slavila pouť sv. Anny, jejíž součástí byly i oslavy 750. výročí první zmínky o městě. Program byl pestrý, užili si děti i dospělí.

V pátek se vydali poutníci do kostela sv. Anny. V sobotu už se oslavy rozjely na plné obrátky. Návštěvníky čekaly trhy s laskominami všeho druhu, vínkem a programem. Večer si především mužská část příchozích užívala při přehlídce spodního prádla z Trioly. Bonbónkem byl ohňostroj, své kousky předvedl domácí silák Jarda Drobek Roh, hrálo se a vyhrávalo, k vidění bylo rytířské klání. Řadu příležitostí měli vyznavači kulturně společenských akcí - odpoledne se konala vernisáž výstavy obrazů Aleše Lamra a koncert v kostele sv. Petra a Pavla.

Veselí pokračovalo ještě v neděli odpoledne. Příchozím předvedl své umění Jaroslav Čejka, vahrávala dechovka Chodovarka a kvarteto Allegro, při módní přehlídce se tentokrát potěšilo více ženské oko a srdce. Šlo totiž o ručně malované modely výtvarníka Jana Vaňka. Tečkou bylo opětovné vystoupení mažoretek z Kutné Hory za doprovodu Chodovarky.

Fotogalerie:

Autor článku:
Vloženo: 15. 6. 2016 v 21:06 hod.
Počet zobrazení: 859 x

Chodovarka na Facebooku

© 2004–2021 Dechová hudba Chodovarka
Top